VITRINSKÅP

Omkring 1900-talets mitt.

Glasad svängd front och rundade sidor. Bakomliggande textilklädd hyllinredning. Intarsiadekor av blomster. Beslag av mässing. Bredd 66 cm, djup 29 cm, höjd 142 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Smärre fanersprickor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 15 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 000
    100 EUR
    126 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    215 feb 23:041000SEK
    215 feb 23:03800SEK
    215 feb 23:00500SEK