LISA LARSON, ytterfoder, stengods, K-studion, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

I form av ett ansikte. Ljust glaserad. Märkt "Lisa L. K-studion Gustavsberg SWEDEN". Höjd 24,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
8
14 mar 2018 8:41
2 400 SEK
13 mar 2018 18:39
2 200 SEK
12 mar 2018 22:29
2 000 SEK
12 mar 2018 22:29
2 000 SEK
12 mar 2018 18:17
1 500 SEK
10 mar 2018 14:56
800 SEK
8 mar 2018 22:31
650 SEK
8 mar 2018 13:48
550 SEK
8 mar 2018 10:41
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

276. Lars Lerin, Utan titel.
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Budhistorik
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
Aktuellt bud:
170 000 SEK