SERVIS, Wedgewood, Cornucopia, ca 40 delar. 1900-talets slut.
12 st assietter, 20 cm
12+1 st mattallrikar, 27 cm
6 st djuptallrikar, 20 cm
1 st oval fat, 36 cm
1 såsbåt
1 st djup fat, 25 cm
1 st gräddkanna
1 st djup tallrik, 23 cm
2+2 fat medföljer
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.