Design
1017521

SOFFBORD, Ferdinand Lundqvist, Göteborg, 1950/60-tal.

Bok, skivan delivs fanerad med teak. Kopplad benställning. Längd 107,5 cm, bredd 73, höjd 53 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Mindre sprickor på kant. Repor.

Utropspris
2 000 SEK