18K guld och vitguld. Längd armband ca 19.5 cm, berlock med ankare och årtal 2004 graverat, vikt 20 g. Armbandet med otydliga svenska stämplar. Diameter örhängen ca 6 mm, vikt 2 g.
Bruksslitage
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.