Konturerad skiva av marmor. Fanerad i bland annat mahogny. Svängd bukig form, tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 90, djup 50, höjd 81 cm Nyckel finns.
Smärre slitage. Fanerskador. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.