MATTA, reliefflossa, ca 47 x 44 cm, signerad B Grahn (Brita Grahn).
Mellanbrun slätvävd botten med knutet abstrakt mönster i benvitt, gult och orange.
Ställvis något slitage, smutsig, fläckar, smärre malskador. Några fransar saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK