Design
1018115

MARCELLO MORANDINI, bokhylla, postmodern, "Corner", Rosenthal, modell formgiven ca 1984.

Fanerat med svartbetsad ask med lackerade lister. Längd ca 108 cm. Bredd 28 cm. Höjd 218 cm.

Bruksslitage. Kantskador.

Utropspris
4 000 SEK