SIDEBOARD, Luning, Tyskland, 1900-talets sista kvartal.

Svartlackerad. Lös, blålackerad skiva. Fyra lådor samt en skåpdel. Etikettmärkt. Längd ca 147 cm, bredd 42 cm, höjd 79 cm.

Bruksskick. Troligen senare skiva. Ställvis märken, repor och fläckar.

Utropspris
2 000 SEK