Design
1018236

Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen

(Danmark)
(Danmark)

PETER HVIDT & ORLA MOLGAARD NIELSEN, soffbord, modell fd 516, France & Daverkosen, Danmark, 1950-/60-tal.

Soffbord i teak. Tidningshylla i flätad rotting. Bär märkning. Längd 150, djup 50, höjd 50 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK