Allmoge
1018324

BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.

BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.

Furu. Kopplad benställning. Längd 123, bredd 71, höjd 75 cm

Slitage. Kompletterad med senare skiva. Torrsprickor.

Utropspris
2 000 SEK