Fanerat med jakaranda. Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Fem lådor. Bredd 166. Djup 46. Höjd 87,5 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Märken.
CITES-intyg medföljer