Fanerat med mahogny. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. Mittendel med fem lådor, beslag av mässing. Bredd 165. Djup 43. Höjd 83,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Smärre fläckar och fanerlagningar. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.