Hänge 18K guld, med svensk kontrollstämpel. Stämplat GFAB, Guldfynd Ab. Briljantslipade diamanter, totalt 0.20 ct enligt gravyr. Kedja ormlänk 18K guld, GFAB, längd 43 cm. Vikt 7,3 gram.
Bruksslitage. En del av länk lite böjd.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.