LJUSSTAKAR, 20 stycken, Ceasar Stoffi & Fritz Nagel. 1900-talets andra hälft.

Monteringsbara. Mått ca 11,5 x 11,5 x 6,5 cm (vardera)

Märken. Slitage. Anlupen.

Utropspris
1 500 SEK