ETTY HORTON

Ojla på duk, signerad,

Landskap med figur och hus, ca 30x61 cm.

Konditionsrapport

Färgbortfall. Krackelyr. Färgbortfall.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T14

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 14 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 400
    141 EUR
    177 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    217 feb 19:221400SEK
    3A17 feb 19:221300SEK
    317 feb 17:261100SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes