HELMI BIESE

Akvarell, signerad och daterad 1917.

Landskap. 37x26,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - J1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    200
    EUR
    2 001 SEK
    246 USD

    Budhistorik (4 bud)
    420 feb 13:02200EUR
    Acceptpris på 200 EUR uppnåddes
    318 feb 15:44101EUR
    216 feb 21:2987EUR