HUGO BACKMANSSON

Akvarell, signerad och daterad Tanger 1908.

Man. 32,5x18 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - J1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    379
    EUR
    3 756 SEK
    474 USD

    Budhistorik (20 bud)
    620 feb 13:05379EUR
    8A20 feb 13:04359EUR
    620 feb 13:04340EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes