PARTI EPÅLETTER, TECKEN OCH KNAPPAR, cirka 65 st, Finland, 1900-talets första hälft/-mitt.

Bland annat flygvapen, artilleri och skyddskår.

Smärre slitage.

Utropspris
200 EUR