LEKSAK, plåt, "Li'l Abner and his Dogpatch Band, Unique Art Manufact Co Inc, USA, 1940-tal.

Litograferad i flera olika färger. Daisy Mae på piano, Pappy Yokum som trumslagare, Mammy Yokum med taktpinne och Li'l Abner som steppar. Längd 25 cm. Originalkartong medföljer.

Slitage. Ej funktionstestad. Ej fullständigt genomgången. Skador.

Utropspris
1 500 SEK