Ett flygplan, mäkt "T.N MADE IN JAPAN". Truck. Båt märkt "Schuco FONTAINEBLEAU". Längd 21- 55 cm.
Bruksslitage. Ej funktionstestade. Ej fullständigt genomgångna. Repor.