Carl Julius Emil Olsen

(Danmark, 1818-1878)
Carl Julius Emil Olsen
(Danmark, 1818-1878)

CARL JULIUS EMIL OLSEN, olja på duk, signerad.

Skeppsporträtt. 65 x 96 cm.

Krackelyr. Fläckar. Retuscher. Lagningar.

Utropspris
4 000 SEK