TÅGDELAR, Märklin, 1900-talets andra hälft.

Set med räls, transformator, två vagnar samt lok (89/006). Två vagnar i kartonger, en järnvägsövergång i kartong. Två delar ej Märklin.

Bruksskick. En vagn med skador. Ej helt genomgångna eller funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK