BENJAMIN GREY, LONDON, fickur, 35 mm,

nyckeldragare, ej tillhörande fodral i silver medföljer. Ca 1700-talets mitt.

Märkt Benja Grey London NXN.

Går ej. Slitage. Urtavla med patina. Nyckel saknas.

Utropspris
6 000 SEK