SERVISDELAR, 17 st, flintgods, "Fish", Johnson Bros, England, 1900-talets andra hälft.

12 st tallrikar, 25 cm
1 st uppläggningsfat, 40 cm
1 st terrin
1 st såssnipa
2 st djupa uppläggningsfat

Slitage. Märken.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

304. Marie-Louise Ekman, "Dam med nycklar och skor".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK