Keramik & Porslin Serviser
1018994
SERVISDELAR, 17 st, flintgods, "Fish", Johnson Bros, England, 1900-talets andra hälft.
Servisdelar, 17 st, flintgods, "fish", johnson bros, england, 1900-talets andra hälft.

12 st tallrikar, 25 cm
1 st uppläggningsfat, 40 cm
1 st terrin
1 st såssnipa
2 st djupa uppläggningsfat

Slitage. Märken.

Utropspris
2 000 SEK