NANNY STILL, SKÅL, glas, signerad Nanny Still Riihimäen Lasi Oy. Formgiven 1973.
Blåtonat glas. Diameter 20 cm, höjd 7 cm. Etikettmärkt.
Smärre slitage. Små repor.