BORDSLAMPA, målad metall, 1900-tal.

Ställbar skräm. Fot av mätinstrument. Höjd 48 cm.

Ej funktionstestad. Omarbetad. Färgbortfall. Bucklor. Rostangrepp. Ej ursprungligen sammanhörande delar.

Utropspris
2 000 SEK