LISA JOHANSSON-PAPE, VÄGGLAMPA, Orno, 1900-talets mitt.
Målad plåt. Bär tillverkarens stämpel. Bredd 21 cm, höjd 13 cm.
Ställvis omfattande slitage. Anlöpningar. Ej funktionstestad.