VÄGGSKÅP, allmoge, med delar från 1700/1800-tal.

Delvis bemålat. Dörr med bakomliggande hyllinredning. Bredd 58 cm, djup 31 cm, höjd 73,5 cm.

Kraftigt renoverad och kompletterad. Omarbetat. Maskstunget. Lagningar. Slitage, ställvis hård.

Utropspris
2 000 SEK