PARTI SILVER, 13 delar, Sverige och Tyskland, 1900-talets första hälft.

Dosa med rik dekor av jaktmotiv, Franz Kainzinger, Nürnberg. 8 x 10. 3 olika bägare, bla CG Hallberg. Äggkopp. 6 bägare i etui. H 5-12. Smörgåsgaffel samt tesked modell Gammal fransk.

Slitage, Flertalet bägare med gåvogravyr.

Utropspris
1 500 SEK