LOUIS LEGRAND, etsning, otydligt numrerad samt signerad i plåten.
"Le tub". Plåtmått ca 20,5 x 14,5 cm.
Något gulnad. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK