Fanerat med valnöt. Spegelklädd dörr med bakomliggande hyllplan. Nedtill med en låsa. Skuren dekor. Bredd 101. Djup 50. Höjd 195 cm. Nyckel finns.
Nyckel till låda saknas. Smärre slitage. Repor. Märken. Fanerlagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10