EINAR NORELIUS

Akvarell, signerad.

"God helg". Förslag till titelsida Pelle Svanslös 1954. I. 28 x 20 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T103
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 300
    125 EUR
    155 USD

    Budhistorik (7 bud)
    320 apr 19:261300SEK
    2A20 apr 19:261200SEK
    320 apr 19:261200SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes