FRACKKNAPPAR, 3 par + 1, 18K guld samt pärlor

Svenska kontrollstämplar. Ett par med kvadratisk tavla 7x7 mm, ett par med infattad halvpärla samt 3 stycken med guldknut med mycket liten halvpärla i mitten. Totalvikt 7.7 gram.

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 000
175
182
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 maj 2018 13:21
2 000 SEK
10 maj 2018 23:47
1 720 SEK
7 maj 2018 20:16
1 620 SEK
7 maj 2018 0:02
1 000 SEK
6 maj 2018 17:30
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06