DANSMASK

Yoruba, Nigeria.

Skuren i trä, rester av färgpigment. Höjd 23 cm, bredd 18 cm.

Konditionsrapport

Delar saknas. Skador. Torrsprickor.

Proveniens
Peter von Busch Samling.
Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    666
    64 EUR
    79 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    221 apr 22:15666SEK
    221 apr 22:05606SEK
    221 apr 22:04555SEK