Visir i 3 delar där 2 går att fälla ner var för sig med hjälp av fjädrande hakar. 8 ovala vertikala siktskåror. Etsad dekor. En hake för fastsättning i hjälmen. Bredd 20, höjd 24 cm
Bristningar. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.