1020422

JOSEF FRANK

Soffbord, modell 2139, Firma Svenskt Tenn.

Rund rotfanerad skiva, kantsarg och tre ben av valnöt. Diameter 120 cm, höjd 48 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 30 000 SEK

    Slutpris

    42 000
    4 017 EUR
    4 573 USD

    Budhistorik (19 bud)
    331 maj 20:5642000SEK
    6A31 maj 20:5641000SEK
    631 maj 20:1040000SEK
    Acceptpris på 24 000 SEK uppnåddes