MIMMO PALADINO

Carborundumetsning med screenprinting, signerad och daterad 1990 samt numrerad 10/40.

"Saffo". Plåtmått 140,5 x 199 cm.

Katalog "Mimmo Paladino 1987-1991, Waddington Graphics" medföljer.

Konditionsrapport

Något vågigt papper. Ej examinerad ur ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 4 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    2 500
    243 EUR
    287 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    117 maj 10:462500SEK
    Acceptpris på 2 500 SEK uppnåddes
    117 maj 10:452000SEK
    117 maj 10:441000SEK