Design
1020679

HENNING KOPPEL, stekpanna, gryta med lock och smörkastrull, Georg Jensen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Koppar och rostfritt stål. Längd inklusive handtag 22 - 50 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare. Smärre anlöpningar. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK