BORDSLAMPA 1900-talets andra hälft

För två ljuspunkter, mässing, vridbara, längd ca 63, höjd ca 40 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Märken. En knapp saknas. Ranglig

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N7

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)