KARMSTOLAR, ett par, 1900-tal,

stomme i rotfanér, fast stoppad klädsel, sitthöjd ca 45 cm, bredd ca 54 cm, total höjd 70 cm.

Senare klädsel. Slitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK