KÖPMANSDISK, 1900-talets senare del.

Faner med jakaranda, lådor med mahognyfaner. Detaljer av mässing. 48 stycken lådor. Bredd 171, djup 49, höjd 93 cm.

Märken. Slitage. Fanerlagningar. Fanerskador.

Utropspris
3 000 SEK