SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets början.

Betsat lövträ. Målad dekor av blomsterslingor. Tre lådor. Dragbeslag av mässing. Bredd 50. Djup 33. Höjd 94 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken.

Utropspris
3 000 SEK