KAFFESERVIS, tre delar, silver, rokokostil, Karl Andersson. Stockholm, 1918.

Kaffekanna, sockerskål med lock och gräddkanna. Sockerskål och gräddkanna med spår av invändig förgyllning. Höjd 8,5 - 25 cm. Total vikt 1070 gm

Märken. Smärre slitage.

Utropspris
3 500 SEK