MATTA

Keshan, ca 354 x 244 cm.

Konditionsrapport

Malskador. Ställvis omfattande slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N13

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske
Biträdande specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk

christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    550
    53 EUR
    65 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    319 apr 13:00550SEK
    219 apr 08:31500SEK
    113 apr 09:03300SEK