KAMERA

M6 nr 1675982 från 1985, med Summicron 1:2 / 90 nr 3223277 och objektivhållare. Med originalkartonger.

Svart kamerahus och objektiv. Med uv-filter och linsskydd baktill. Bruksanvisning och senare axelrem av läder medföljer.

Konditionsrapport

Både objektiv och hus nyligen renoverade. Slitage. Ej funktionstestad men fungerar enligt uppgift.

Proveniens
Nyligen genomgången och servad hos Kamera Service Center, Stockholm.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss