ROYAL COPENHAGEN

Tallrik, "Flora Danica", porslin.

Rund med taggiga kanter. Handmålad polykrom och förgylld dekor. "Potentilla retusa Worn". Diameter 25,5 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 755
    265 EUR
    327 USD

    Budhistorik (18 bud)
    616 apr 15:032755SEK
    4A16 apr 15:002555SEK
    616 apr 15:002500SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes