TAKLAMPOR

Ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. Vit opak glaskupa genombruten av nedåtriktad spotlight. Totalt två ljuspunkter. Höjd ca 69 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Omarbetade. Ej funktionstestade. Nagg.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    6 timmar 51 minuter

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 100
    107 EUR
    126 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (11 bud)
    320 maj 22:151100SEK
    1A18 maj 12:521000SEK
    318 maj 12:52950SEK