BREITLING, Emergency, Chronometer, armbandsur, 43 mm,

titan, quartz, box, cert ej signerat ej daterad.

Referensnr E56321.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Går ej.

Person som köper Breitling Emergency måste registrera ägarbyte hos Breitling något vi tillhandahåller hjälp med.

Utropspris
18 000 SEK