Design
1022025

LENNART STENSE, multimöbel, skåp/sekretär/hylla, 1900-talets slut.

Lackerat i olika färder. 14 dörrar med bakomliggande hyllplan. Mittendel med nedfällbar skrivskiva. Skrivinredning med belysning. Bredd 190,5. Djup 35,5. Höjd 205 cm.

Smärre slitage. Gavel med skada.

Utropspris
2 500 SEK